Blacharz z komunikatywnym angielskim do pracy w Anglii

Cena: 12 000 zł
Workforce People Solutions to miedzynarodowa Agencja Pracy, ktora zajmuje sie znajdowaniem pracy dla najlepszych fachowcow z calej Europy na terenie Wielkiej Brytanii. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko BLACHARZ SAMOCHODOWY dla jednego z najwiekszych serwisow w Anglii, ktory jest liderem w przemysle motoryzacyjnym.

OBOWIĄZKI:
- Naprawy blacharskie samochodow po drobnych stluczkach i wypadkach (stanowisko nie wymagajace szpachlowania)

WYMAGANIA:
- Min. 3 lata na stanowisku blacharz samochodowy
- Angielski na poziomie komunikatywnym

OFERTA:
- W okresie treningowym £10,5 za godzine + bonus(czas kiedy zdobywasz brytyjskie certyfikaty)
- Po okresie treningowym £13 za godzine + bonus,
- Jezeli chcesz pracowac na nocna zmiane to dodatkowo otrzymujesz £2 za godzine,
- Pelna elastycznosc w ilosci godzin pracy(min.45h) w tygodniu,
- Nielimitowana ilosc nadgodzin,
- Wynagrodzenie platne tygodniowo,
- Po 26 tyg. pracy w Londynie otrzymujesz kontrakt bezposredni i wybierasz dogodna dla siebie lokalizacje pracy w Anglii(Prawie w kazdym miescie firma ma swoje filie),

Doswiadczonych kandydatow prosze o wyslanie zgloszenia na adres praca@wfpsuk.com lub michael.jakubiak@wfpsuk.com
Miejsce: osiedle Powiśle, dzielnica Śródmieście, Warszawa, mazowieckie,
Nazwa firmy: Workforce People Solutions
Nazwa stanowiska: Blacharz - Panel Beater
Rodzaj pracy: Fizyczna
Więcej na stronie www: http://www.wfpsuk.com

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 356128

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.