Niemcy - praca i nauka, zakwaterowanie, wyżywienie, kurs językowy

Cena: Brak
AU PAIR
Program Au Pair, poza najdoskonalszą metodą nauki języka, jest programem wymiany kulturowej, który opiera się na pomocy rodzinie goszczącej w danym kraju w zamian za bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość uczestnictwa w kursie językowym itd.
Program Au Pair jest popularny w całej Europie ponieważ stwarza szansę poznania innego kraju, jego kultury i zwyczajów, a ponadto nauczenia się języka obcując z nim na co dzień.

RODZINA OFERUJE
bezpłatne zakwaterowanie (własny pokój z łazienką, dostępem do internetu, TV i inne)
bezpłatne wyżywienie
2 tygodnie płatnych wakacji
2 dni wolne w tygodniu
kurs językowy
kieszonkowe (cotygodniowe)
bezpłatny przejazd z Polski do Niemiec
bilet na komunikację publiczną
ubezpieczenie
własny samochód (opcjonalnie)

WYMAGANIA
wiek 18-29 lat
gotowość do zamieszkania z rodziną goszczącą przez 6-12 miesięcy

OBOWIĄZKI AU PAIR
pomoc rodzinie goszczącej w opiece nad dziećmi przez 25-35 godzin tygodniowo
zakres obowiązków jest ustalany indywidualnie z rodziną goszczącą (dostarczanie i odbieranie dzieci ze szkoły, pomoc w lekkich obowiązkach domowych, przygotowywanie prostych posiłków dla dzieci, babysitting).

APLIKACJA
Zgłoś się do programu wypełniając niezobowiązujący formularz kontaktowy na naszej stronie www.cedaupair.pl
W celu uzyskania innych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 513 297 300, skype: CED Au Pair lub mailowego: ced@cedaupair.pl
Miejsce: Województwo: małopolska,
Nazwa firmy: CED Au Pair
Nazwa stanowiska: Au Pair
Więcej na stronie www: http://www.cedaupair.pl

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 304066

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.