Monter wod-kan zewnętrzny - praca od zaraz

Cena: 1 zł
Firma świadcząca usługi specjalistyczne w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

Jakie zadania na Ciebie czekają?
Drążenie mikrotuneli pod drogami, torami, gmachami

Czego oczekujemy od Ciebie?
Doświadczenia na ww. stanowisku
Chęci do pracy i gotowości podjęcia pracy w delegacji

Co My Ci damy?
Stawkę godzinową 18,00 – 20,00 zł na rękę/h
30,00 zł netto diety + dodatki
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
Przejazdy w miejscu wykonywanej pracy
Narzędzia, odzież ochronną

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
Miejsce: Kraków, małopolskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 413506

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Wyróżnione: 08.11.2018 - 08.12.2018

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.