PRACA AVON! TO NIC CIE NIE KOSZTUJE :)

PRACA AVON! TO NIC CIE NIE KOSZTUJE :)
PRACA AVON! TO NIC CIE NIE KOSZTUJE :)
Cena: Brak
Lubisz AVON? Mam coś dla Ciebie. Z moją pomocą utworzę Ci konto, dzięki któremu będziesz mieć dostęp do ofert tańszych nawet do 80%. Zamawiasz na własne potrzeby AVON? To bardzo dobrze. Teraz mam dla Ciebie także prezenty za takie zamówienia (nowości wód perfumowanych, zniżkę na zapachy damskie i męskie do 60% a także zniżkę na kosmetyki do 40%). Mało zachęcające?
Twoje zamówienie pojawia się do bezpłatnego odbioru już następnego dnia, nie musisz się spieszyć z uregulowaniem płatności, bo masz aż 14 dni na to. Nie ponosisz kar za brak złożonego zamówienia, bo zamówienie robisz wtedy gdy chcesz. Twierdzisz, że nadal wolisz przepłacać u konsultantki? Rodzina i znajomi na pewno chętnie skorzystają z Twoich zniżek. A sama będziesz cieszyć się prezentami za złożone zamówienie. Biorąc udział w bezpłatnych szkoleniach i testując nowości szybko staniesz się ekspertem pielęgnacji i wizażu.
Nic Cie to nie kosztuje. Ja w ramach pomocy oferuję pakiet darmowych materiałów, katalogów i wiedzę jak wykorzystać oferty AVON jak najlepiej. Każdej chętnej osobie zapewniam okres próbny, po którym decyduje czy chce zarabiać w AVON czy mieć zniżki na własne potrzeby.
Menedżer AVON
Justyna Tel. 692539353
e-mail: justyna0188@gmail.com
gg: 10686426
fb, nk: Justyna Konsultantka
Miejsce: małopolska,
Nazwa firmy: AVON
Nazwa stanowiska: konsultant

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 100015

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 19.07.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.